jello pudding

If you are heading to Dollar General anytime this week, don’t pass up this deal!  Get Jello for just $0.08 each with no coupons needed!

Buy (3) Jello @ $0.75 (sale price this week)
Save $2 Instantly when you buy 3
Final Price Price $0.25 or just $0.08 each!

Thanks Time 2 Save Workshops!